fbpx

Fotografia rodzinna – Ola Lichtarska

RODZICE TĘCZOWEGO MALUCHA

sesja grupowa

29 sierpnia 2022

Ten projekt chodził mi po głowie od dawna. Ale dopiero teraz zebrałam się na odwagę, żeby go wprowadzić w życie! 

Tęczowe dziecko to Maluch, który urodził się po wcześniejszych stratach ciąży.

Sama jestem mamą tęczowego Julka i znam te wszystkie emocje, lęki, trudy. Wiem też, jak dużo Rodzin było w takiej sytuacji. Chcę tym projektem zwrócić uwagę na to, że jest między nami mnóstwo par po takich doświadczeniach oraz że ważne jest, aby dać wsparcie obojgu Rodzicom, zarówno Mamie, jak i Tacie! 

Jesteśmy tu, chcemy rozmawiać, chcemy opisać swoją historię. Pragniemy dodać otuchy Rodzinom, które na swoje Tęczowe Maleństwo jeszcze czekają!

Moja misja to również walka o opiekę psychologa dla każdej Rodziny, która straciła ciążę, godne traktowanie przez personel szpitala, empatię lekarzy, zrozumiałe wyjaśnianie procedur. W drugim etapie projektu planuję stworzyć album (i stronę internetową projektu), w którym znajdą się historie fotografowanych przeze mnie Rodzin. Chciałabym, aby teksty miały mocny akcent na to, jakie słowa, zachowania, gesty w tak trudnych chwilach pomagają, a co sprawia, że przejście przez nie jest jeszcze trudniejsze.

❤️

7 cudownych Rodzin! 7 tęczowych Maluchów! 22 niezwykłe osoby!

Patrycja i Damian, Kasia i Wojtek, Nikola i Dawid, Stasia i Paweł, Ola i Marcin, Aga i Wojtek oraz Ja z Tomkiem i Tymkiem, wszyscy przeżyliśmy swoje dramaty, doświadczyliśmy nieopisanego smutku, czuliśmy nieprawdopodobną niesprawiedliwość! A potem walczyliśmy o powrót słońca i pojawienie się na naszych niebach Tęczy!
I doczekaliśmy się!

Nasze Maluchy są z nami!

Julek, Franek, Ludwik, Mikołaj, Milenka, Antoś, Wiktor i Weronika!

Tęczowe Dzieciaki! ❤️

MOJE ULUBIONE FOTOGRAFIE

czyli TOP 13

I cała reszta!

Każde piękne, każde wyjątkowe i niepowtarzalne!