fbpx

Fotografia rodzinna – Ola Lichtarska

JESTEM

Fotografem

Rodzinnym

Uwielbiam fotograficzne reportaże!

CAŁA JA

RODZINA  |  NATURA  |  ARTYSTA

Gdybym miała wybrać trzy słowa oddające moja naturę, byłyby to:

RODZINA

Jestem mamą dwóch cudownych Chłopaków. Tymek – pełen energii 10 latek, który już 9 zimę śmiga na snowboardzie, pasjonuje się kosmosem, robi eksperymenty ze wszystkiego, co mam w kuchni, jest mistrzem matematyki i oddałby wszystko za kawałek czekolady. Julek – skończył właśnie 4 lata, szaleje na punkcie zwierzątek (ze szczególnym wskazaniem na kaczuszki), uwielbia gotować, ale wróżymy mu karierę piłkarza, bo kopie piłkę (lewą nogą!) odkąd zaczął wstawać. Obydwoje zakochani w sobie do szaleństwa! A ja w nich! I w mężu Tomku – rolniku z nieprawdopodobnym zamiłowaniem do swojej pracy, który zabiera nas na off-roadowe przejażdżki, a Chłopakom na dobranoc opowiada historię Polski i Europy.

PRZYRODA

Uwielbiam podróże, wycieczki, wyprawy rowerowe i spacery z moimi Chłopakami po naszej miejscowości, Dolnym Śląsku i całej Polsce. Im więcej łąk, pól, jezior, tym lepiej. Najlepiej wypoczywam z dala od miast, w ciszy, w otoczeniu natury. To właśnie wędrówki po górach i lasach dają mi mnóstwo radości i energii. Pomimo, że mieszkam pod Wrocławiem, wyjątkowo związana jestem z Górami Stołowymi, to tam jest moje miejsce na Ziemi. Znam tam prawie każdy zakątek, przeszłam wszystkie szlaki, a za każdym razem odkrywam tam coś niezwykłego. Z zawodu jestem architektem krajobrazu, więc zieleń ma dla mnie niesamowitą wartość i znaczenie. 

ARTYSTA

Drzemie we mnie artystyczna dusza. Od zawsze coś tworzę, rysuję, wycinam, projektuję, fotografuję. Doceniam ładne przestrzenie, wnętrza i przedmioty. Pomimo, że nie przepadam za gotowaniem, lubię tworzyć na stole i talerzach piękne kompozycje. Uważam, że nawet zwykły, codzienny obiad będzie wyjątkowy, jak do wazonu zerwę polne kwiaty, a obok kotleta ułożę paprykę w kształt serducha. Ostatnio frajdę sprawia mi urządzanie naszego domu. Tak tak, na własne potrzeby zostałam architektem wnętrz. Powoli, małymi krokami dom nabiera kształtu i uroku, dzięki moim pomysłom i Tomka realizacji.

FOTOGRAFIA

Połączenie artystycznej duszy, przyrodniczej pasji i miłości do tworzenia rodzinnych kadrów sprawia, że fotografowanie Was i Waszych Bliskich sprawia mi tak wielką radość! To właśnie fotografia rodzinna jest mi najbliższa, ze szczególnym zamiłowaniem do reportaży z uroczystości!